کارشناس خودرو THINGS TO KNOW BEFORE YOU BUY

کارشناس خودرو Things To Know Before You Buy

کارشناس خودرو Things To Know Before You Buy

Blog Article

با افزایش ناگهانی قیمت خودرو، استقبال از ماشین‌های دست دوم بالا رفته است. پیرو این موضوع، به علت کافی نبودن دانش فنی برای خرید خودروی دست دوم، نیاز به کارشناسی خودرو امری مهم و ضروری‌ست.جالب است بدانید که اخیرا افراد برای خرید خودروهای صفر نیز از کارشناس خودرو کمک می‌گیرند.

واحد کارشناسی خودرو تهران، کرج، اصفهان و تعدادی دیگر از شهرها را پوشش می‌دهند و برای اطلاع دقیق از مناطق تحت پوشش این واحدها، می‌توانید به نقشه‌ای که در همین صفحه وجود دارد مراجعه کنید. امکان استفاده از خدمات حقوقی و عقد قرارداد

ولی حضور در این معامله یک پیش‌نیاز مهم دارد و آن، کارشناسی خودرو کارکرده است. با کارشناسی خودرو دست دوم همه اشکالات و معایب ماشین مشخص شده و یک قیمت تخمینی خودرو از ارزش واقعی خودرو به دست می‌آید. بدین ترتیب، فروشنده و خریدار با خیال آسوده‌تری وارد معامله می‌شوند.

کارشناسان فنی همراه‌مکانیک گواهی‌نامه معتبرترین آموزشگاه‌های خودرویی را دریافت کرده و در همراه‌مکانیک هم دوره می‌بینند.

پیش‌تر علیرضا زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفته بود که "بیشتر از ۵۵ درصد ایرانیان بالای ۶۵ سال دندانی در دهان ندارند".

موضوعات داغ: اقتصاد سید شهیدان خدمت وزارت راه و شهرسازی سازمان هواشناسی سیدابراهیم رئیسی شمش طلا گمرک ایران واردات خودرو دولت کارشناسی ماشین سیزدهم حراج شمش طلا پیش بینی وضعیت هوا مسکن بورس سامانه بارشی سامانه جامع تجارت

در کارشناسی خودرو کارکرده تمام جنبه‌های ظاهری، فنی، موتور، آپشن، کابین و حتی مدارک خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرند.

به این ترتیب، خیال شما بابت سلامت خودرو و امنیت آن راحت خواهد بود.

همچنین در شرایط بارانی و برفی بدنه خودرو باید خشک باشد و کارشناسی در محل مسقف انجام شود. صندوق عقب خودرو هم برای بررسی تمامی قطعات باید خالی باشد.

او بعد از مجروح شدن فرد مضروب تلاش کرد که جانش را نجات دهد"، تلاشی که بی‌نتیجه ‌ماند.

کارشناسی موتور خودرو شامل بررسی تمام آیتم‌هایی می‌شود که به قلب تپنده ماشین تعلق دارند. سلامت بدنه، سیلندرها، سرسیلندرها، سوپاپ‌ها، پیستون‌ها، استارت خودرو، لرزش موتور، روغن‌سوزی، دمای موتور، وضعیت باتری، دود اگزوز و… همگی در لیست مواردی هستند که کارشناس باید به آن‌ها توجه کند.

بله. با تماس با کارشناسان همراه مکانیک تا یک ساعت قبل از اعزام کارشناس فنی در محل، امکان تغییر زمان و محل بازدید و مدل خودرو برای مشتری وجود دارد.

نماینده تهران همچنین اعلام کرده است که تا روز آخر امکان تغییراتی در این مورد وجود دارد.

پس از شناسایی ایرادات و عیوب ماشین، خریدار و فروشنده بر سر یک قیمت پیشنهادی به توافق می‌رسند و معامله انجام می‌شود.

Report this page